Dny otevřených dveří na Francouzsko-českém institutu řízení (IFTG)

V dnech 25. 3. a 8. 4. 2015 se na Francouzsko-českém institutu řízení (IFTG) na Vysoké škole ekonomické v Praze (VŠE) konají dny otevřených dveří. Institut můžete navštívit od 17 hodin na adrese nám. W. Churchilla 4, Praha 3. 
 
Francouzsko-český institut řízení (IFTG) je vzdělávacím střediskem pro dospělé Vysoké školy ekonomické v Praze. Je jedinou institucí v České republice, která se již od roku 1990 specializuje na vzdělávání frankofonních manažerů. Hlavním projektem je postgraduální kurz MBA – MASTER Management et Administration des Entreprises.
 

Novinky

Přijměte srdečné pozvání na 12. ročník manažerské konference, tentokrát na téma JAK JINAK. Přijďte načerpat inspiraci!

Chce vaše škola získat AAKSB akreditaci? Nebo jste ještě nikdy neabsolvovali akreditační řízení? Interaktivní seminář vám napomůže pochopit všechny náležitosti těchto řízení.

Chcete se naučit excelovat ve složitých diskuzích, zlepšit v technikách koučinku a efektivně hodnotit zaměstnance?

Váháte, jaká česká či zahraniční škola by splňovala vaše požadavky na vzdělání? Přijďte se v úterý 15. listopadu poradit s koordinátory MBA programů.

Ve středu 2. listopadu se koná konference Světová laboratoř lídrů - Průmysl 4.0: Revoluce začala. Konference je určena pro ředitele, HR manažery i všechny, kdo se zajímají o řízení lidských zdrojů.