Pozvánka na výroční konferenci HR KNOW HOW 2016

Konference HR KNOW HOW 2016, která se koná 19. května 2016, představí příklady té nejlepší praxe na trhu a přinese inspiraci pro roli HR.

Svět zažívá nevídané tempo změn. 10 nejhledanějších pozic na trhu před deseti lety ještě neexistovalo. Zárukou úspěchu je proto vysoká schopnost předvídání a adaptace. Jak v tomto směru může byznysu pomáhat HR? Jak předvídat vývoj trhu, zvyšovat produktivitu práce, udržovat si zaměstnance, když noví se špatně hledají? A jak v této situaci pracovat s tradičními nástroji personalistů?

Datum: 19. května 2016

Místo: Česká národní banka, Senovážné nám. 866/30, Praha 1 – Nové Město

Přečtěte si více na stránách konference.

Novinky

Přijměte srdečné pozvání na 12. ročník manažerské konference, tentokrát na téma JAK JINAK. Přijďte načerpat inspiraci!

Chce vaše škola získat AAKSB akreditaci? Nebo jste ještě nikdy neabsolvovali akreditační řízení? Interaktivní seminář vám napomůže pochopit všechny náležitosti těchto řízení.

Chcete se naučit excelovat ve složitých diskuzích, zlepšit v technikách koučinku a efektivně hodnotit zaměstnance?

Váháte, jaká česká či zahraniční škola by splňovala vaše požadavky na vzdělání? Přijďte se v úterý 15. listopadu poradit s koordinátory MBA programů.

Ve středu 2. listopadu se koná konference Světová laboratoř lídrů - Průmysl 4.0: Revoluce začala. Konference je určena pro ředitele, HR manažery i všechny, kdo se zajímají o řízení lidských zdrojů.