Schůze rady

Výsledkem jednání bylo zpřísnění podmínek pro přijímání nových uchazečů o členství Asociace MBA, neboť dle zjištění je v České republice téměř 50 organizací nabízejících studijní programy MBA, z nichž některé instituce nabízejí tituly MBA za nestandardních podmínek. S cílem propagovat pouze kvalitní vzdělávací organizace se Asociace MBA rozhodla zpřísnit možnost získání členství a zaštiťovat pouze instituce splňující přísná kritéria.

 

Dalším bodem jednání byly celosvětové trendy v postrgraduálním vzdělávání. V poslední době se těší stále větší oblibě program BBA (Bachelor of Business Administration) MPA (Master of Public Administration), a LLM (Master of Laws), díky čemuž se členové rady dohodli na rozšíření stránek Asociace MBA o informace spojené s těmito tituly. Více informací o titulech BBA, MPA a LLM naleznete v podstránce „Související programy“ ZDE.

Novinky

Přijměte srdečné pozvání na 12. ročník manažerské konference, tentokrát na téma JAK JINAK. Přijďte načerpat inspiraci!

Chce vaše škola získat AAKSB akreditaci? Nebo jste ještě nikdy neabsolvovali akreditační řízení? Interaktivní seminář vám napomůže pochopit všechny náležitosti těchto řízení.

Chcete se naučit excelovat ve složitých diskuzích, zlepšit v technikách koučinku a efektivně hodnotit zaměstnance?

Váháte, jaká česká či zahraniční škola by splňovala vaše požadavky na vzdělání? Přijďte se v úterý 15. listopadu poradit s koordinátory MBA programů.

Ve středu 2. listopadu se koná konference Světová laboratoř lídrů - Průmysl 4.0: Revoluce začala. Konference je určena pro ředitele, HR manažery i všechny, kdo se zajímají o řízení lidských zdrojů.