Spolupráce

Spolupráce

V rámci neustálého zkvalitňování našich služeb a celkového zkvalitňování úrovně studia MBA spolupracuje Asociace MBA s celou řadou profesních, odborných a vzdělávacích institucí a asociací.Jejich účelem je podpora kvalitních MBA škol na českém trhu a hájení jejich zájmu všeobecného i legislativního charakteru. Mezi naše partnery patří například:

   

Hospodářská komora České republiky

Hospodářská komora České republiky je zástupcem podnikatelské veřejnosti. Jejím posláním je vytvářet příležitosti pro podnikání, podporovat a prosazovat opatření přispívající k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.

The British Chamber of Commerce Czech Republic

The British Chamber of Commerce byla založena v České republice v dubnu 1997. Počet členů dosahuje přes 240 společností, které reprezentují široké spektrum zájmů v České republice, počínaje velkými investory a konče individuálními podnikateli. The British Chamber of Commerce byla podle mnohých průzkumů označena jako nejlepší z 23 britských komor v Evropě.

   

Český Institut Interních Auditorů

Český institut interních auditorů (ČIIA) je občanské sdružení interních auditorů založené za účelem prosazování a podpory rozvoje interního auditu na území České republice. ČIIA je národním pobočkou mezinárodního institutu The Institute of Internal Auditors Inc., který vznikl v USA už v roce 1941, a který v současnosti reprezentuje 90 000 odborníků z více než 165 zemí světa.

Společnost pro projektové řízení (SPŘ)

Společnost pro projektové řízení (SPŘ) je organizace sdružující firmy a jednotlivce, jejichž předmětem činnosti je management a řízení projektů. Jedná se o národní organizací IPMA (International Project Management Association). Její prvořadou funkcí je prosazovat porozumění projektovému managementu jako profesi, která se vyznačuje globální působností a standardy i potřebou specifických znalostí a schopností. Sdružuje projektové manažery napříč všemi profesními obory.

 

 
   
   

Novinky

Přijměte srdečné pozvání na 12. ročník manažerské konference, tentokrát na téma JAK JINAK. Přijďte načerpat inspiraci!

Chce vaše škola získat AAKSB akreditaci? Nebo jste ještě nikdy neabsolvovali akreditační řízení? Interaktivní seminář vám napomůže pochopit všechny náležitosti těchto řízení.

Chcete se naučit excelovat ve složitých diskuzích, zlepšit v technikách koučinku a efektivně hodnotit zaměstnance?

Váháte, jaká česká či zahraniční škola by splňovala vaše požadavky na vzdělání? Přijďte se v úterý 15. listopadu poradit s koordinátory MBA programů.

Ve středu 2. listopadu se koná konference Světová laboratoř lídrů - Průmysl 4.0: Revoluce začala. Konference je určena pro ředitele, HR manažery i všechny, kdo se zajímají o řízení lidských zdrojů.