Studium MBA se opravdu vyplatí!

Studium MBA se opravdu vyplatí, neboť pomáhá k vyššímu platu zaměstnanců!

 

Vyplývá to z výzkumu společnosti Insight, který se zaměřil na uplatnění absolventů tohoto typu studia v praxi. Ihned po zakončení studia a získání titulu MBA se absolventům zvýšil plat v průměru o 15 %, dalších 5 let po absolvování kurzu se plat zvýšil dokonce až o 40 %. Většina dotázaných držitelů titulu MBA ve výzkumu také potvrdila, že absolvování kurzu jim zajistilo posun v kariérním žebříčku do vyšších pozic. Celkem 42% absolventů odpovědělo, že od absolvování kurzu si polepšilo o jeden stupeň, 5% si pak polepšilo dokonce o 2 stupně. Polovina dotázaných absolventů sice zvýšení pozice nezaznamenala, jednalo se však převážně o vrcholové manažery či vlastníky firem, kteří se již v kariérním žebříčku posunout nemohli .

 

Zdroj: článek s názvem Titul MBA znamená lepší místo a více peněz nalzetne zde: www.iDnes.cz

Novinky

Přijměte srdečné pozvání na 12. ročník manažerské konference, tentokrát na téma JAK JINAK. Přijďte načerpat inspiraci!

Chce vaše škola získat AAKSB akreditaci? Nebo jste ještě nikdy neabsolvovali akreditační řízení? Interaktivní seminář vám napomůže pochopit všechny náležitosti těchto řízení.

Chcete se naučit excelovat ve složitých diskuzích, zlepšit v technikách koučinku a efektivně hodnotit zaměstnance?

Váháte, jaká česká či zahraniční škola by splňovala vaše požadavky na vzdělání? Přijďte se v úterý 15. listopadu poradit s koordinátory MBA programů.

Ve středu 2. listopadu se koná konference Světová laboratoř lídrů - Průmysl 4.0: Revoluce začala. Konference je určena pro ředitele, HR manažery i všechny, kdo se zajímají o řízení lidských zdrojů.