Výhody studia MBA

Studium MBA nabízí velké množství výhod, díky čemuž se v poslední době stalo oblíbeným typem postgraduálního vzdělávání jak u nás, tak ve světě. Jednou z hlavních výhod studia MBA je zcela jistě získání nových vědomostí využitelných nejenom v profesním, ale i v osobním životě.

Studenti si díky tomuto vzdělávání rozšíří praktické obzory, které mohou být díky dlouhodobě vykonávané pozici na jednom místě uzavřené či zkreslené. Další nespornou výhodou je takzvaný networking, který studenti vnímají jako jednoznačný přínos. Při studiu se totiž mohou setkávat, vyměňovat si zkušenosti z praxe a získávat tak velmi důležité kontakty. Další z hlavních výhod je fakt, že postgraduální vzdělání MBA představuje obrovskou konkurenční výhodu na trhu práce. Studium MBA ve spojení s praxí zvyšuje šanci na kariérní postup a s tím i často spojené lepší platové ohodnocení.

Mezi hlavní výhody studia MBA tedy patří:

  •     propojení teorie s praxí
  •     řešení konkrétních problémů z vlastní společnosti s využitím rad a zkušeností lektorů z praxe
  •     networking (utváření a pěstování sítě kontaktů s lidmi, kteří vám mohou pomoci v kariérním i osobním životě)
  •     konkurenční výhoda na trhu práce
  •     profesionální lektoři z významných českých univerzit, top manažeři z praxe
  •     přizpůsobení studia vlastním časovým možnostem

Novinky

Přijměte srdečné pozvání na 12. ročník manažerské konference, tentokrát na téma JAK JINAK. Přijďte načerpat inspiraci!

Chce vaše škola získat AAKSB akreditaci? Nebo jste ještě nikdy neabsolvovali akreditační řízení? Interaktivní seminář vám napomůže pochopit všechny náležitosti těchto řízení.

Chcete se naučit excelovat ve složitých diskuzích, zlepšit v technikách koučinku a efektivně hodnotit zaměstnance?

Váháte, jaká česká či zahraniční škola by splňovala vaše požadavky na vzdělání? Přijďte se v úterý 15. listopadu poradit s koordinátory MBA programů.

Ve středu 2. listopadu se koná konference Světová laboratoř lídrů - Průmysl 4.0: Revoluce začala. Konference je určena pro ředitele, HR manažery i všechny, kdo se zajímají o řízení lidských zdrojů.