Zveme Vás na zajímavou konferenci Training & Development Forum

Zveme Vás na zajímavou konferenci Training & Development Forum, která se bude konat v Praze na téma vzdělávání a rozvoj zaměstnanců! 

 

Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců jsou nedílnou součástí fungování každé společnosti. S růstem znalostí a schopností zaměstnanců roste konkurenceschopnost každé organizace, což je v dnešní době velice potřebný atribut každé společnosti. Dne 22. 10. 2014 proběhne v Praze již šestý ročník Training & Development Fora na téma vzdělávání a rozvoj zaměstnanců. Zúčastněte se této zajímavé konference a zjistěte, jak zvýšit konkurenceschopnost Vaší společnosti díky zdokonalování lidských zdrojů. Training & Development Forum je diskusním setkáním personálních ředitelů, HR manažerů a všech dalších pracovníků, kteří mají zodpovědnost za vzdělávací systémy firem a všech dalších institucí.

 

http://www.topvision.cz/nabidka/fora-a-konference/training-development-forum/

Novinky

Přijměte srdečné pozvání na 12. ročník manažerské konference, tentokrát na téma JAK JINAK. Přijďte načerpat inspiraci!

Chce vaše škola získat AAKSB akreditaci? Nebo jste ještě nikdy neabsolvovali akreditační řízení? Interaktivní seminář vám napomůže pochopit všechny náležitosti těchto řízení.

Chcete se naučit excelovat ve složitých diskuzích, zlepšit v technikách koučinku a efektivně hodnotit zaměstnance?

Váháte, jaká česká či zahraniční škola by splňovala vaše požadavky na vzdělání? Přijďte se v úterý 15. listopadu poradit s koordinátory MBA programů.

Ve středu 2. listopadu se koná konference Světová laboratoř lídrů - Průmysl 4.0: Revoluce začala. Konference je určena pro ředitele, HR manažery i všechny, kdo se zajímají o řízení lidských zdrojů.